Klasické RTG prístroje

Anton / Klasické RTG prístroje

:: Skiagrafické a skiaskopické prístroje

Kompletné RTG pracovisko

Kompletné RTG pracovisko pre Vaše potreby z rtg  generátorom o výkone od 32 kW do 85 kW,  s ovládačom ( možnosť aj s dotykovým displejom a výškovo nastaviteľným vyšetrovacím stolom), zo stĺpovým držiakom rtg. žiariča a vertigrafovým držiakom kaziet. Určené pre základnú rádiografiu, pohotovostné RTG pracoviská.. .

Pohotovostné a trauma. RTG pracovisko

Kompletné RTG pracovisko pre Vaše potreby z rtg  generátorom o výkone od 32 kW do 85 kW,  s ovládačom ( možnosť aj s dotykovým displejom a výškovo nastaviteľným vyšetrovacím stolom), zo stropným závesným  systémom držania rtg. žiariča a vertigrafovým držiakom kaziet. Určené pre pohotovostné RTG pracoviská, trauma. Rtg. pracoviská,  základnú rádiografiu,...

Skiaskopické RTG pracovisko – vyšetrovacia stena

Vyšetrovacia stena je charakteristická pre ľahké ovládanie, vysokú ergonomickú kontrolu, 15° Trendelemburg, nie je nutný žiadny externý držiak obrazového zosilňovača, viac ako 12", automatické  zaostrovanie a malá časová konštanta medzi GRAF a SKOP. RTG stena umožňuje 100cm longitudinal and 20cm transversal pohyb stola, môže byť vybavená s 2FPS systémom a veľkým výberom bucky systémami.

Vyšetrovacia stena môže byť digitalizovaná s našimi radio/fluoro systémami.

Závesný RTG sytém – C rameno RADIUS XP100 Cardio

Celkom nové riešenia pre Vašu prácu.

Vyššie funkcie za nižšiu cenu!

Pozrieť video: http://www.inter-med.it/en/default1.asp?page_id=671

:: Obnova RTG pracoviska

V prípade, že sa rozhodnete ušetriť finančné prostriedky a zachovať si staršie funkčné RTG náradie a obnoviť zdroj ionizujúceho žiarenia ako je RTG generátor s ovládačom s DAP metrom, pridať napr. expozičnú automatiku, nove vn káble...., ponúkame  možnosť postaviť Vaše RTG pracovisko do špičkovej diagnostickej kvality. Týmto krokom si zabezpečíte aj zo stávajúcim RTG náradím stabilitu, prosperitu a kvalitnú diagnostiku.

Výhodou spolupráce s našou spoločnosťou je okrem dodania predmetných RTG zariadení komplexná ponuka ďalších súvisiacich služieb, ako je záručný, pozáručný servis, technická podpora, podpora vzdelávania a mnohé ďalšie.

Užívateľské menu