O nás

Anton / O nás

Aktivity našej spoločnosti siahajú do roku 1988, kedy prioritným cieľom bolo poskytovanie servisných služieb RTG pracoviskám. Od roku 2004 sa pôvodné zameranie spoločnosti rozšírilo o obchodnú činnosť v uvedenej oblasti, čím spoločnosť ANTON s.r.o. aktuálne dokáže poskytnúť komplexné riešenie, vybavenie a servis zdravotníckym zariadeniam, vrátane prevádzkového poradenstva.

Naše pôsobenie má najdlhšiu tradíciu v regióne južného Slovenska, pričom v súčasnej dobe sme schopní operatívne riešiť požiadavky trhu v neobmedzenom rozsahu. Vďaka nášmu širokému záberu a aktívnym obchodným skúsenostiam v kooperácii s krajinami EÚ, nevynímajúc zámorské krajiny, ponúkame zákazníkovi profesionálne riešenie a individuálny prístup, aj v prípade nadštandardných požiadaviek.

Naše firemné portfólio sa orientuje na produkty renomovaných značiek a kvalitných produktov v dostupných cenových reláciách, ktoré overilo niekoľko našich zdravotníckych zariadení. Prioritnou zásadou našej spoločnosti je poskytovanie promtného autorizovaného servisu na všetky ponúkané produkty.

 

Užívateľské menu