Intraorálne prístroje

Anton / Dentálne RTG prístroje / Intraorálne prístroje

Kodak 2100 Intraorálny RTG systém

Umožní jednoduché riešenie Vašich základných potrieb v diagnostike - KODAK 2100 Intraorálny RTG systém je cenovo dostupný spôsob, ako aplikovať vysokofrekvenčnú technológiu do Vašej praxe. Intuitívny generátor optimalizuje kontrast a rozlíšenie obrazu, čo vám umožní získať ostré snímky pre lepšiu diagnostiku. 

  • Minimálna expozičná dávka
  • Flexibilný inteligentný dizajn
  • Vysoká kvalita zobrazenia
  • Kompatibilný

Na stiahnutie

Kodak 2200 Intraorálny RTG systém

Nový Kodak 2200 je pokračovateľom predchádzajúcej generácie výkonných intraorálnych RTG prístrojov (predtým Trophy) a prináša ďalšie zlepšenie kvality prevádzky a ovládania. Je konštruovaný tak, aby spĺňal všetky požiadavky na komfort obsluhy, bezpečnosť a výkonnosť. Jeho vysokofrekvenčný generátor zaručuje najlepšiu kvalitu snímok pri zvýšení bezpečnosti pacienta i obsluhy.

Navyše systém Kodak 2200 disponuje možnosťou nastavenia napätia tubusu (60 alebo 70 kV), takže si môžete upraviť kontrast a úroveň šedej škály, poskytujúc Vám tak ovládací prvok, ktorý potrebujete pre správnu diagnostiku

  • Minimálna expozičná dávka
  • Flexibilný inteligentný dizajn
  • Vysoká kvalita zobrazenia
  • Kompatibilný

Fotogaléria

Na stiahnutie

FONA X70 Intraorálny RTG systém

FONA  X70 je klasický intraorálny RTG systém,navrhnutý pre  riešenie náročných požiadaviek modernej dentálnej praxe, pri použití tradičných RTG filmov či RVG senzorov.

Jednoduchý. Spoľahlivý. Odolný.

Novinka od nemeckého výrobcu SIRONA, ktorý pod novou značkou FONA produkuje kvalitné prístroje za dostupnejšie ceny-kontaktujte nás pre vypracovanie Vašej CP!

Na stiahnutie

FONA XDG Intraorálny digitálny RTG systém

FONA XDG je inovatívne dentálne RTG zariadenie, ktoré spĺňa najprísnejšie požiadavky digitálneho zobrazenia.

Jednoduché použitie, presné a spoľahlivé-Vaše nové digitálne RTG zariadenie za vynikajúcu cenu!

Na stiahnutie

Užívateľské menu