„DXL“ nová diagnostická technológia!

Anton / Denzitometre / „DXL“ nová diagnostická technológia!

DXL nová diagnosticka technológia

Jedinečný  kostný denzitometer, ideálny na včasnú diagnostiku osteoporózy-  komfortné a dostupné DXA riešenie pre Vašu prax !

DXL Calscan využíva inovovanú duálnu technológiu (RTG a laserovú), ktorá kombinuje tradičné DXA s presným laserovým meraním hrúbky päty, čo umožňuje lepšie vyčlenenie tukového tkaniva, ako s DXA samotným.

PRESNOSŤ – DXA v lepšej forme

Spoločnosti Demetech bola za túto DXL technológiu udelená cena  v súťaži The Frost & Sullivan Technology Innovation.

Viac ako 30 klinických štúdií publikovaných v popredných vedeckých časopisoch po celom svete klinicky preukázali, že DXL Calscan je zvlášť vhodný pre všetky strediská zdravotnej starostlivosti, súkromné ordinácie praktických lekárov alebo ambulantné zariadenia, zaoberajúce sa prevenciou zlomenín. DXL Calscan svojim jednoduchým použitím vytvára podmienky pre široké spektrum pacientov a tým umožňuje, aby podnikli kroky, ktoré môžu zlepšiť zdravie ich kostí.

V nemocničnom prostredí môže byť DXL Calscan využitý ako samostatný nástroj, alebo ako efektívny doplnok axiálneho DXA prístroja. Skenovanie všetkých ambulantných pacientov so zlomeninami pred ich prepustením môže byť účinným nástrojom na predchádzanie budúcich zlomenín bedra.

Taktiež v prípade pacientov s obmedzenými podmienkami pre správnu interpretáciu výsledkov vyšetrenia chrbtice alebo bedier (obezita, skolióza, zlomeniny, kompresia stavcov, implantáty, atď.) s využitím DXL Calscan-u môžu byť aj títo pacienti presne kontrolovaní a diagnostikovaní.

Každý by mal mať možnosť poznať stav svojich kostí s rýchlym a spoľahlivým DXA scanerom…

…s našou pokrokovou DXL technológiou je to možné!

“Tým, že umožní včasnú diagnostiku a liečbu osteoporózy v primárnej starostlivosti, DXL Calscan prispieva k výraznému zvýšeniu kvality života. "

Frost & Sullivan Technology Innovation Award citation

 

Fotogaléria

Na stiahnutie

Užívateľské menu