Nepriama digitalizácia CR

Anton / Digitalizácia RTG pracoviska / Nepriama digitalizácia CR

CR Chrome

CR Chrome je elementárny digitizér - ľahký, kompaktný, stolový skener, vyvinutý špeciálne pre malé praxe. Presne to, čo hľadáte!

Kontaktujte nás pre vypracovanie Vašej cenovej ponuky, radi Vám pomôžeme integrovať pokrok digitálnych technológií do Vašej praxe.

Fotogaléria

Na stiahnutie

3600

iCR3600 ponúka patentovanú technológiu True Flat Scan Path™, ktorá umožní výnimočnú kvalitu zobrazenia, vysoký výkon a nízke prevádzkové náklady. Ideálny pre súkromné praxe a kliniky, kde iCR3600 spôsobí inováciu zobrazovacieho procesu.

Na stiahnutie

3600M

CR zariadenie so schopnosťou mamografického zobrazenia, snímky s vysokým rozlíšením. iCR3600M  je dostupným a výhodným variantom, ideálny pre diagnostické zobrazovacie centrá a špeciálne kliniky.

Na stiahnutie

3600SF

iCR3600SF je jediným CR zariadením svojho druhu, špeciálne navrhnutým pre malé formáty. Ideálny pre snímkovanie končatín a podiatrické zobrazenia.

http://www.icrcompany.com/Computed-Radiography/3600sf.html

Na stiahnutie

7200

Vďaka jedinečnej technológii Dual Bay CR, umožňujúcej skenovanie dvoch platní v rovnakom čase je iCR7200 najrýchlejším duálnym CR zariadením na svete – ideálne pre veľké nemocnice, kliniky s viacerými RTG pracoviskami  a rušné prevádzky.... 

Na stiahnutie

Vert X

Voľba americkej armády: VertX je najľahšie mobilné CR vážiace iba 50 lb (22,7 kg) - ideálne pre všeobecnú rádiológiu pre vojenské nemocnice,  či iné mobilné účely.

Na stiahnutie

Vmotion

Vmotion je špeciálne vyvinutá CR súprava, určená pre digitálnu konverziu mobilných RTG zariadení  typu GE AMX 4 a 4+. 

http://www.icrcompany.com/component/option,com_hwdvideoshare/Itemid,110/task,viewvideo/video_id,81/

Na stiahnutie

Užívateľské menu